SHORT NEWS

Opozycja rządowa w Polsce okazała się być przepełniona kapusiami i donosicielami do centrali w Brukseli. W historii Polski takich nie brakowało. Za własne korzyści sprzedadzą wszystko.
Pogoda - Wirtualna Polska
Pogoda - Wirtualna Polska

Informacje

Świat - Wiadomości - Wirtualna Polska
Wiadomosci.wp.pl to serwis, dzięki któremu można zapoznać się z bieżącą sytuacją w kraju i na świecie.
Świat - Wiadomości - Wirtualna Polska

Tu masz dokładny czas, możesz ustawić zegarek

TO I OWO W POLITYCE

Stanisław MICHALKIEWICZ - strona autorska www.michalkiewicz.pl
 • Miłość i gniew

  Komentarz  ·  tygodnik "Goniec" (Toronto)  ·  2016-08-28  ·  3596 wyświetleń  "Przy tobie, Najjaśniejszy Panie, stoimy i stać chcemy" - napisali 10 grudnia 1866 roku w zakończeniu wiernopoddańczego adresu do Najjaśniejszego Pana, czyli cesarza Austrii Franciszka Józefa posłowie Sejmu Galicyjskiego. Bez najmniejszej zmiany można bo to zdanie umieścić w charakterze polskiej stypulacji, wieńczącej wspólną deklarację polskiego prezydenta Andrzeja Dudy i ukraińskiego prezydenta Piotra Poroszenki z okazji 25 rocznicy proklamowania niepodległości Ukrainy.

 • Niemcy odkręcają - my dokręćmy

  Felieton  ·  tygodnik "Polska Niepodległa"  ·  2016-08-27  ·  8068 wyświetleń  Ograniczanie rekonstrukcji historycznych tylko do wątków militarnych, prowadzi do zniekształcania historii, podobnie jak każda półprawda. Dlatego też najwyższy czas, by zakres rekonstrukcji historycznych rozszerzyć również na inne aspekty najnowszej historii. Na przykład - pierwsze posiedzenie Krajowej Rady Narodowej w noc sylwestrową z roku 1943 na rok 1944, kiedy to sowieccy agenci, jak Bolesław Bierut nazywany "szczurem", Aleksander Kowalski, czy arywiści jak Edward Osóbka-Morawski ("łasica") albo aferzyści, jak Michał Rola-Żymierski, przy wódeczce dzielili się dygnitarstwami.

 • Harce harcowników

  Felieton  ·  tygodnik "Najwyższy Czas!"  ·  2016-08-26  ·  9463 wyświetleń  Jak wiadomo, w dawnych czasach, zanim wodzowie wydali rozkaz do walnej bitwy, na przedpola wojsk wyruszali harcownicy, by popisywać się odwagą. Harce harcowników odbywały się na oczach całego wojska, toteż każdy się starał wypaść jak najlepiej. Później, kiedy coraz większą rolę w wojnach zaczęły odgrywać bronie ogniste, natarcie coraz częściej było poprzedzane przygotowaniem artyleryjskim, to znaczy - ostrzałem pozycji nieprzyjacielskich ogniem armatnim, który miał nie tylko zrujnować umocnienia, nie tylko przetrzebić nieprzyjacielskie oddziały, ale również, a może nawet przede wszystkim - nadwątlić wolę oporu.

 • Rząd finansuje komunistyczną propagandę

  Komentarz  ·  serwis "Prawy.pl" (prawy.pl)  ·  2016-08-25  ·  11656 wyświetleń  Obserwując różne wydarzenia życia publicznego, niepodobna nie wpaść w zachwyt nad koordynacją poczynań wydawać by się mogło - zupełnie od sobie oderwanych. Cóż bowiem może łączyć judeochrześcijański portal poświęcony "Fronda", który właśnie zdemaskował księdza Jacka Międlara, jako ruskiego agenta, a kto wie, czy nawet nie osobistego agenta Putina, albo przynajmniej Dugina, z organizatorami konferencji "Czas Utopii", jaka za pieniądze Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, odbywała się niedawno we Wrocławiu?

Webcam

webcam

ROZKŁAD JAZDY - przystanek środkowy

MAKARSKA - CAMS

LIDL W SANOKU PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 
Przy ul. Kochanowskiego w Sanoku powstanie pierwszy w mieście Grzegorza sklep sieci Lidla. Po kolejnych Biedronkach, taka placówka będzie bardzo oczekiwana. Klienci potrzebują urozmaicenia asortymentu towaru. Sieć tych sklepów posiada sprawdzonych i solidnych dostawców. Wiele marek jest nie osiągalnych w innych sklepach, a już z pewnością nie we wszechobecnych Biedronkach. Można tu będzie trafić na całkiem ciekawe i atrakcyjne cenowo produkty. Klientów Lidla w naszym powiatowym mieście nie powinno zabraknąć. Dodatkowy atut tych sklepów, to możliwość płacenia kartą płatniczą lub kredytową..
 

Imieniny:

Dziś : Patrycji Wyszomira
Jutro : Beaty Jana
Najlepsze życzenia dla solenizantów

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 344 gości 

WSPOMNIENIA Z WAKACJI


EKSPRESEM PRZEZ NEWSY

TRENDY WALUT


Nowosielce.pl
Informujemy, że za treść komentarzy odpowiadają ich autorzy.
Wszelkie prawa zastrzeżone