SHORT NEWS

Zmiany na stanowisku szefa SLD to jak wymiana ostrza na maszynie skrawającej. Nóż ciągle ten sam, tylko obrócony o 120 stopni. Inaczej mówiąc zmiana kierowcy w aucie, po przejechaniu swojego etapu. Załoga - liderzy wciąż ci sami.
Pogoda - Wirtualna Polska
Pogoda - Wirtualna Polska

Informacje

Świat - Wiadomości - Wirtualna Polska
Wiadomosci.wp.pl to serwis, dzięki któremu można zapoznać się z bieżącą sytuacją w kraju i na świecie.
Świat - Wiadomości - Wirtualna Polska

ogłoszenia różne

Darmowe ogłoszenia Top.pl

moja kamera

Tu masz dokładny czas, możesz ustawić zegarek

TO I OWO W POLITYCE

Stanisław MICHALKIEWICZ - strona autorska www.michalkiewicz.pl
 • Porachować sumienia i kości

  Felieton  ·  Radio Maryja  ·  2016-02-11  ·  736 wyświetleń  Dzisiaj we wszystkich kościołach słychać było słowa popielcowej przestrogi: "prochem jesteś i w proch się obrócisz". Nie ma przypadków, są tylko znaki, więc na dwa dni przed Popielcem przybyła do Polski Komisja Wenecka, żeby zrobić coś w rodzaju rachunku sumienia, przede wszystkim naszym Umiłowanym Przywódcom zarówno z rządu, jak i z nierządu, czyli opozycji.

 • Odtrutka na truciznę

  Wstęp do książki  ·  specjalnie dla www.michalkiewicz.pl  ·  2016-02-09  ·  645 wyświetleń  Wstęp do książki "Czerwona trucizna" Leszka Żebrowskiego

 • Sejm bisurmani się na dwa sposoby

  Felieton  ·  specjalnie dla www.michalkiewicz.pl  ·  2016-02-09  ·  14253 wyświetleń  "Wariat na swobodzie największą klęską jest w przyrodzie" - napisał poeta, a cóż dopiero, gdy na barkach takiego wariata spoczęła władza? Dlatego wszelkie postacie głupoty, zwłaszcza w środowisku nomenklatury, to znaczy - w środowisku władzy - powinny być bezlitośnie tępione, zarówno w interesie społecznym, żebyśmy pewnego dnia nie skonstatowali z przerażeniem, iż jesteśmy w mocy wariatów, a także w interesie samej nomenklatury, żeby się od nadmiaru wariatów nie zdegenerowała.

 • Prezenty z worka judaszowego

  Komentarz  ·  tygodnik "Goniec" (Toronto)  ·  2016-02-07  ·  15568 wyświetleń  Rzecz w tym, że przy rosnącym długu publicznym rosną też koszty jego obsługi i w bieżącym roku wyniosą co najmniej 56 miliardów złotych. Jeśli kwotę tę podzielimy przez liczbę obywateli rzeczywiście mieszkających w Polsce (ok.35 mln), to na jednego obywatela przypada z tego tytułu 1600 złotych rocznie. Typowa, pięcioosobowa rodzina, będzie zatem musiała z tytułu obsługi długu publicznego oddać lichwiarskiej międzynarodówce co najmniej 8 tysięcy złotych rocznie.

Webcam

webcam

ROZKŁAD JAZDY - przystanek środkowy

MAKARSKA - CAMS

LIDL W SANOKU PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 
Przy ul. Kochanowskiego w Sanoku powstanie pierwszy w mieście Grzegorza sklep sieci Lidla. Po kolejnych Biedronkach, taka placówka będzie bardzo oczekiwana. Klienci potrzebują urozmaicenia asortymentu towaru. Sieć tych sklepów posiada sprawdzonych i solidnych dostawców. Wiele marek jest nie osiągalnych w innych sklepach, a już z pewnością nie we wszechobecnych Biedronkach. Można tu będzie trafić na całkiem ciekawe i atrakcyjne cenowo produkty. Klientów Lidla w naszym powiatowym mieście nie powinno zabraknąć. Dodatkowy atut tych sklepów, to możliwość płacenia kartą płatniczą lub kredytową..
 

Imieniny:

Dziś : Grzegorza Lucjana
Jutro : Radoslawa Damiana
Najlepsze życzenia dla solenizantów

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 317 gości 

WSPOMNIENIA Z WAKACJI


EKSPRESEM PRZEZ NEWSY

TRENDY WALUT


Nowosielce.pl
Informujemy, że za treść komentarzy odpowiadają ich autorzy.
Wszelkie prawa zastrzeżone