SHORT NEWS

Nie było wycieku danych, był strumieniowy pobór danych - tak można powiedzieć o gromadzeniu danych osobowych PESEL przez kancelarie komornicze.
Pogoda - Wirtualna Polska
Pogoda - Wirtualna Polska

Informacje

Świat - Wiadomości - Wirtualna Polska
Wiadomosci.wp.pl to serwis, dzięki któremu można zapoznać się z bieżącą sytuacją w kraju i na świecie.
Świat - Wiadomości - Wirtualna Polska

Tu masz dokładny czas, możesz ustawić zegarek

TO I OWO W POLITYCE

Stanisław MICHALKIEWICZ - strona autorska www.michalkiewicz.pl
 • Amunicja dla Komisji Europejskiej

  Felieton  ·  tygodnik "Najwyższy Czas!"  ·  2016-09-30  ·  4494 wyświetleń  W ramach otwierania "nowych frontów" - co zresztą już pod koniec maja zapowiadał były prezydent naszego nieszczęśliwego kraju Bronisław Komorowski - został otwarty "nowy front" na odcinku sodomicko-katolickim, w postaci kampanii propagandowej "Znak Pokoju". Skąd Bronisław Komorowski wiedział takie rzeczy - to sprawa osobna, na którą może składać się szereg zagadkowych przyczyn.

 • Dwie wiadomości

  Komentarz  ·  serwis "Prawy.pl" (prawy.pl)  ·  2016-09-28  ·  11231 wyświetleń  Jak wiadomo, tylko dlatego Pan Bóg nie zesłał na ziemię drugiego potopu, bo przekonał się o bezskuteczności pierwszego. Najwyraźniej katastrofa po Edwardzie Gierku niczego nas nie nauczyła. Właśnie ukazały się jednocześnie dwie informacje: pierwsza, że rząd pani premier Beaty Szydło zamierza rozszerzyć program rozdawnictwa o dopłaty do samochodów.

 • Abdykujcie jak najprędzej!

  Felieton  ·  specjalnie dla www.michalkiewicz.pl  ·  2016-09-27  ·  15209 wyświetleń  Pani Krystyna Janda najwyraźniej otrząsnęła się już z traumy po doznanym męczeństwie i przeszła do ataku na jego sprawców. Męczeństwo pani Krystyny polegało na tym, że zamiast 1,5 miliona rocznej państwowej subwencji dla jej teatrzyku piątej klepki, minister kultury zaproponował jej zaledwie dziesiątą część tego, czyli 150 tysięcy złotych. Nie wiem, czy pani Krystyna wzięła tę forsę, czy też - uniósłszy się honorem - wzgardliwie ją odrzuciła, ale to bez znaczenia, bo ważniejsze jest przecież, że w ten sposób doświadczyła ze strony reżymu straszliwego męczeństwa w postaci małpiego okrucieństwa.

 • Gorąca jesień?

  Komentarz  ·  tygodnik "Goniec" (Toronto)  ·  2016-09-25  ·  12290 wyświetleń  Wprawdzie skończyło się już lato i zaczęła się jesień, więc dziewczyny, przynajmniej niektóre, nie tyle może "płaczą", co demonstrują przed Sejmem w obronie swoich "wagin" i "macic", zagrożonych penetracją ze strony "faszystów", ale w RAZWIEDUPR, po zasłużonych urlopach, najwyraźniej wstąpiła nowa energia.

Webcam

webcam

ROZKŁAD JAZDY - przystanek środkowy

MAKARSKA - CAMS

LIDL W SANOKU PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 
Przy ul. Kochanowskiego w Sanoku powstanie pierwszy w mieście Grzegorza sklep sieci Lidla. Po kolejnych Biedronkach, taka placówka będzie bardzo oczekiwana. Klienci potrzebują urozmaicenia asortymentu towaru. Sieć tych sklepów posiada sprawdzonych i solidnych dostawców. Wiele marek jest nie osiągalnych w innych sklepach, a już z pewnością nie we wszechobecnych Biedronkach. Można tu będzie trafić na całkiem ciekawe i atrakcyjne cenowo produkty. Klientów Lidla w naszym powiatowym mieście nie powinno zabraknąć. Dodatkowy atut tych sklepów, to możliwość płacenia kartą płatniczą lub kredytową..
 

Imieniny:

Dziś : Wery
Jutro : Danuty Remigiusza
Najlepsze życzenia dla solenizantów

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 217 gości 

WSPOMNIENIA Z WAKACJI


EKSPRESEM PRZEZ NEWSY

TRENDY WALUT


Nowosielce.pl
Informujemy, że za treść komentarzy odpowiadają ich autorzy.
Wszelkie prawa zastrzeżone