SHORT NEWS

Część społeczeństwa nie rozumie, że opozycja dla własnych celów i korzyści szafuje pojęciem obrony demokracji i konstytucji. Dlatego nikt konkretnie nie mówi, o co im właściwie chodzi.
Pogoda - Wirtualna Polska
Pogoda - Wirtualna Polska

Tu masz dokładny czas, możesz ustawić zegarek

TO I OWO W POLITYCE

Stanisław MICHALKIEWICZ - strona autorska www.michalkiewicz.pl
  • Dobrze jest!

    Felieton  ·  tygodnik "Polska Niepodległa"  ·  2016-10-22  ·  6087 wyświetleń    Kinomani z pewnością pamiętają film "Ojciec chrzestny II", a zwłaszcza scenę, kiedy Michael Corleone komunikuje swemu nieudanemu szwagrowi, że "dzisiaj załatwiam sprawy rodzinne" - co było pseudonimem rozprawy ze wszystkimi wrogami. Wydaje się, że coś takiego już wkrótce może stać się również naszym udziałem, jako że w październiku upływa termin ultimatum, jakie Komisja Europejska postawiła Polsce - no i pewnie jakoś na bezskuteczny upływ tego terminu zareaguje.

  • Cudna woń społecznej sprawiedliwości

    Felieton  ·  tygodnik "Najwyższy Czas!"  ·  2016-10-21  ·  10672 wyświetleń    Kiedy świat wstrzymuje oddech w obliczu fundamentalnych pytań odnoszących się do jego przyszłości - czy wybuchnie III wojna światowa, czy tylko kamień na kamieniu nie pozostanie wskutek intensywnej walki o pokój - kiedy oddech wstrzymuje nawet nasz nieszczęśliwy kraj, zachodząc w um ("zachodzim w um z Podgornym Kolą...") co takiego stało się w dniach ostatnich, że PiS zmienił zdanie w sprawie społecznego projektu ustawy "Stop aborcji" o 180 stopni - swoje rozterki przeżywają też środowiska salonowe.

  • Październikowe wspominki

    Felieton  ·  Radio Maryja  ·  2016-10-20  ·  13475 wyświetleń    "O czym tu dumać na warszawskim bruku, jak żuk po uszy siedząc w muchotłuku..." - pytał poeta - a pytanie nabiera palącej aktualności szczególnie teraz, gdy pani prezydent Hanna Gronkiewicz-Waltz nadal upiera się przy sprawowaniu swego urzędu. Z tego powodu, jeśli nawet nie wszyscy, to znaczna część warszawiaków, może znaleźć się na bruku w następstwie przechwytywania warszawskich kamienic przez mafię, której ośrodek kierowniczy- jak podejrzewam - tworzy oczywiście bezpieka ze swoim najtwardszym jądrem, czyli Wojskowymi Służbami Informacyjnymi.

  • Dość tych błazeństw!

    Komentarz  ·  serwis "Prawy.pl" (prawy.pl)  ·  2016-10-18  ·  15686 wyświetleń    Warto bowiem zwrócić uwagę, że na jednej uroczystości ekspiacyjnej w wykonaniu całego "narodu" może się nie skończyć, że osobnych ekspiacji będzie dokonywało każde środowisko społeczne, a może nawet zawodowe. Problem jednak w tym, że nie każde. Jestem pewien, że na przykład ubowcy, ani funkcjonariusze Informacji Wojskowej, czy WSI, nie pójdą z pielgrzymką na Jasną Górę, by tam błagać Matkę Najświętszą o wstawiennictwo u Pana Jezusa, by ten przebaczył im wszystkie czynności dokonywane w ramach "uwikływania" narodu polskiego w komunizm.

Webcam

webcam

ROZKŁAD JAZDY - przystanek środkowy

MAKARSKA - CAMS

LIDL W SANOKU PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 
Przy ul. Kochanowskiego w Sanoku powstanie pierwszy w mieście Grzegorza sklep sieci Lidla. Po kolejnych Biedronkach, taka placówka będzie bardzo oczekiwana. Klienci potrzebują urozmaicenia asortymentu towaru. Sieć tych sklepów posiada sprawdzonych i solidnych dostawców. Wiele marek jest nie osiągalnych w innych sklepach, a już z pewnością nie we wszechobecnych Biedronkach. Można tu będzie trafić na całkiem ciekawe i atrakcyjne cenowo produkty. Klientów Lidla w naszym powiatowym mieście nie powinno zabraknąć. Dodatkowy atut tych sklepów, to możliwość płacenia kartą płatniczą lub kredytową..
 

Imieniny:

Dziś : Filipa Korduli
Jutro : Marleny Seweryna
Najlepsze życzenia dla solenizantów

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 425 gości 

WSPOMNIENIA Z WAKACJI


EKSPRESEM PRZEZ NEWSY

TRENDY WALUT


Nowosielce.pl
Informujemy, że za treść komentarzy odpowiadają ich autorzy.
Wszelkie prawa zastrzeżone