SHORT NEWS

W niektórych samorządach stanowiska zajmują "etatowi" przedstawiciele od kilkudziesięciu lat. Czy rząd ma pomysł, jak to zmienić?
Pogoda - Wirtualna Polska
Pogoda - Wirtualna Polska

Informacje

Świat - Wiadomości - Wirtualna Polska
Wiadomosci.wp.pl to serwis, dzięki któremu można zapoznać się z bieżącą sytuacją w kraju i na świecie.
Świat - Wiadomości - Wirtualna Polska

Tu masz dokładny czas, możesz ustawić zegarek

TO I OWO W POLITYCE

Stanisław MICHALKIEWICZ - strona autorska www.michalkiewicz.pl
 • Gwiazdy z zawadiackimi wąsami

  Felieton  ·  tygodnik "Najwyższy Czas!"  ·  2017-01-24  ·  5551 wyświetleń  Tymczasem, kiedy w internetowych portalach aż wrze od tych rewelacji, nadszedł Dzień Judaizmu, a jakby tego było za mało, to jeszcze pan prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką - jak odnotowały niezależne media głównego nurtu - "Agatą Kornhauser-Dudą", właśnie złożył wizytę w Izraelu.

 • Po puczu wszyscy się pucują

  Komentarz  ·  tygodnik "Goniec" (Toronto)  ·  2017-01-22  ·  16172 wyświetleń  Nieprzyjemne wrażenie nie tylko porażki, ale i ośmieszenia przed opinią publiczną, opozycja próbowała zatrzeć przy pomocy "Jurka Owsiaka", który - jak się okazało - nie tylko zbiera pieniądze na zakup sprzętu medycznego dla państwowych szpitali, ale przede wszystkim - "jednoczy Polaków". Ponieważ państwowa telewizja wycofała się z transmitowania owsiakowej liturgii, tę rolę przejęła TVN, którą podejrzewam o niebezpieczne związki z Wojskowymi Służbami Informacyjnymi.

 • Karp po żydowsku cieszy się z wigilii

  Felieton  ·  tygodnik "Polska Niepodległa"  ·  2017-01-21  ·  15490 wyświetleń  Nigdy nie wiadomo, co wywoła lawinę, która zmieni oblicze świata. Starożytni Rzymianie, co to każde spostrzeżenie zaraz przekształcali w pełną mądrości sentencję powiadali, że omnia principia parva sunt, co się wykłada, że wszelkie początki są skromne. Toteż nic dziwnego, że poza żydowska gazetą dla Polaków, która - jak sądzę - też nie zdaje sobie sprawy z wagi tej informacji - nikt nie odnotował, że "ludy Namibii" pozwały Niemcy o ludobójstwo.

 • Jubileuszowy Dzień Judaszyzmu

  Felieton  ·  tygodnik "Najwyższy Czas!"  ·  2017-01-20  ·  16164 wyświetleń  Jak tak dalej pójdzie, to nie Wrocław, tylko Poznań stanie się europejska stolicą kultury - a to za przyczyną nieubłaganego postępu, który najwyraźniej tam jeśli jeszcze nie zwyciężył, to właśnie zwycięża. Świadczą o tym nie tylko Marsze Równości, w których ulicami miasta paradują sodomici płci obojga, demonstrując przy pomocy czynności konkludentnych swoje ulubione zabawy erotyczne, ale również Dni Judaizmu, które też są formą perwersji, tyle - że nie cielesnej, a raczej intelektualnej.

Webcam

webcam

ROZKŁAD JAZDY - przystanek środkowy

MAKARSKA - CAMS

LIDL W SANOKU PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 
Przy ul. Kochanowskiego w Sanoku powstanie pierwszy w mieście Grzegorza sklep sieci Lidla. Po kolejnych Biedronkach, taka placówka będzie bardzo oczekiwana. Klienci potrzebują urozmaicenia asortymentu towaru. Sieć tych sklepów posiada sprawdzonych i solidnych dostawców. Wiele marek jest nie osiągalnych w innych sklepach, a już z pewnością nie we wszechobecnych Biedronkach. Można tu będzie trafić na całkiem ciekawe i atrakcyjne cenowo produkty. Klientów Lidla w naszym powiatowym mieście nie powinno zabraknąć. Dodatkowy atut tych sklepów, to możliwość płacenia kartą płatniczą lub kredytową..
 

Imieniny:

Dziś : Rafala Felicji Franciszska
Jutro : Pawla Milosza
Najlepsze życzenia dla solenizantów

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 138 gości 

WSPOMNIENIA Z WAKACJI


EKSPRESEM PRZEZ NEWSY

TRENDY WALUT


Nowosielce.pl
Informujemy, że za treść komentarzy odpowiadają ich autorzy.
Wszelkie prawa zastrzeżone