SHORT NEWS

Wartości przeszkadzające naszym wrogom to rodzina i kościół. Z nimi prowadzona jest największa batalia XXI wieku.
Pogoda - Wirtualna Polska
Pogoda - Wirtualna Polska

Informacje

Świat - Wiadomości - Wirtualna Polska
Wiadomosci.wp.pl to serwis, dzięki któremu można zapoznać się z bieżącą sytuacją w kraju i na świecie.
Świat - Wiadomości - Wirtualna Polska

Tu masz dokładny czas, możesz ustawić zegarek

TO I OWO W POLITYCE

Stanisław MICHALKIEWICZ - strona autorska www.michalkiewicz.pl
 • Szabesgoje sztorcują Pana Boga

  Felieton  ·  tygodnik "Polska Niepodległa"  ·  2016-07-30  ·  4581 wyświetleń  Skoro każda władza ma niepohamowaną skłonność do rozszerzania swego imperium, to trzeba doprowadzić do zderzenia dwóch takich skłonności. Wtedy będą się one nawzajem blokowały, bo żadna z władz nie pozwoli drugiej na rozszerzanie swego imperium, ponieważ będzie uważała, że dokonuje się to jej kosztem. To spostrzeżenie legło u podstaw słynnej teorii trójpodziału władz, na którą powołuje się pan prezes Trybunału Konstytucyjnego Andrzej Rzepliński, który dopuścił sobie do głowy, że postawi się nad wszystkimi władzami w państwie.

 • Multi-kulti zwycięża

  Felieton  ·  tygodnik "Najwyższy Czas!"  ·  2016-07-29  ·  7978 wyświetleń  Po zamachu w Nicei, gdzie zamachowiec na przestrzeni 2 kilometrów, bez przeszkód taranował ciężarówką przechodniów, podniosły się głosy krytyki pod adresem słodkiej Francji - że to też "ch..., d... i kamieni kupa" - jak w podsłuchanej rozmowie scharakteryzował nasz nieszczęśliwy kraj ówczesny minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz. Rzeczywiście - pod rządami "socjałów nudnych i ponurych" w rodzaju prezydenta Hollanda, czy arywistów w rodzaju Mikołaja Sarkozy'ego, słodka Francja coraz bardziej się obsuwa...

 • Obóz koncentracyjny chwilowo nieczynny?

  Felieton  ·  dwumiesięcznik "Polonia Christiana"  ·  2016-07-28  ·  10519 wyświetleń  Jeszcze jako uczeń średniej szkoły zetknąłem się z teorią konwergencji, głoszoną już w latach 60-tych przez prof. Zbigniewa Brzezińskiego. Oczywiście zetknąłem się z nią pośrednio, to znaczy - za pośrednictwem "Trybuny Ludu", która strasznie prof. Brzezińskiego za tę teorię krytykowała, dowodząc, że jest ona jeszcze jednym przykładem schyłkowej degeneracji imperializmu - i tak dalej. Ale nawet z tej pryncypialnej krytyki można było się zorientować o co w tej teorii chodzi. A chodziło o to, że obydwa antagonistyczne mocarstwa: Stany Zjednoczone i Związek Sowiecki - chociaż tkwią w śmiertelnym zwarciu zimnej wojny, to jednak, tkwiąc w tym zwarciu, coraz bardziej się do siebie upodabniają.

 • Biję w dzwon

  Felieton  ·  serwis "Prawy.pl" (prawy.pl)  ·  2016-07-27  ·  9053 wyświetleń  Nawet Pan Bóg potrzebuje dzwonów - powiada popularne porzekadło - a cóż dopiero tak zwani zwykli ludzie? Zwykli - to znaczy przez nikogo nie nadymani w charakterze tak zwanych "ludzi chałtury", to znaczy - pardon - oczywiście tak zwanych "ludzi kultury", co to bez rządowych subwencji nie potrafią nawet wyrecytować wierszyka. Przyzwyczajenie do otrzymywania od rządu pieniędzy zrabowanych uprzednio Bogu ducha winnym podatnikom zeszło u nich już do poziomu instynktów i chyba zupełnie serio traktują to jako "prawa nabyte" o czym świadczy choćby gniewna reakcja pani Krystyny Jandy, kiedy zamiast tradycyjnego półtora miliona dostała zaledwie 150 tysięcy.

Webcam

webcam

ROZKŁAD JAZDY - przystanek środkowy

MAKARSKA - CAMS

LIDL W SANOKU PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 
Przy ul. Kochanowskiego w Sanoku powstanie pierwszy w mieście Grzegorza sklep sieci Lidla. Po kolejnych Biedronkach, taka placówka będzie bardzo oczekiwana. Klienci potrzebują urozmaicenia asortymentu towaru. Sieć tych sklepów posiada sprawdzonych i solidnych dostawców. Wiele marek jest nie osiągalnych w innych sklepach, a już z pewnością nie we wszechobecnych Biedronkach. Można tu będzie trafić na całkiem ciekawe i atrakcyjne cenowo produkty. Klientów Lidla w naszym powiatowym mieście nie powinno zabraknąć. Dodatkowy atut tych sklepów, to możliwość płacenia kartą płatniczą lub kredytową..
 

Imieniny:

Dziś : Ignacego Lubomira
Jutro : Alfonsa Nadii
Najlepsze życzenia dla solenizantów

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 86 gości 

WSPOMNIENIA Z WAKACJI


EKSPRESEM PRZEZ NEWSY

TRENDY WALUT


Nowosielce.pl
Informujemy, że za treść komentarzy odpowiadają ich autorzy.
Wszelkie prawa zastrzeżone