SHORT NEWS

Powrót Polski na drogę normalności niepokoi i trwoży tych, co już myśleli, że się udało złamać narodowego ducha.
Pogoda - Wirtualna Polska
Pogoda - Wirtualna Polska

Informacje

Świat - Wiadomości - Wirtualna Polska
Wiadomosci.wp.pl to serwis, dzięki któremu można zapoznać się z bieżącą sytuacją w kraju i na świecie.
Świat - Wiadomości - Wirtualna Polska

Tu masz dokładny czas, możesz ustawić zegarek

TO I OWO W POLITYCE

Stanisław MICHALKIEWICZ - strona autorska www.michalkiewicz.pl
 • Demokracja i praworządność triumfuje

  Felieton  ·  tygodnik "Najwyższy Czas!"  ·  2016-12-02  ·  7428 wyświetleń  No i co teraz powiedzą wszystkie te cymbały, które podniosły taki klangor, kiedy napisałem o "obozie koncentracyjnym chwilowo nieczynnym"? Na pewno nic nie powiedzą, bo cóż mogą powiedzieć, kiedy właśnie Trybunał Konstytucyjny - ta banda faszystowskich przebierańców - 23 listopada br. stwierdziła - przy jednym zdaniu odrębnym jakiegoś przyzwoitego człowieka, który najwyraźniej przypadkowo trafił do tego grona szubrawców - że "lex Trynkiewicz" jest zgodna z konstytucją?

 • Rozmowy o sznurze w domu wisielca

  Felieton  ·  Radio Maryja  ·  2016-12-01  ·  11275 wyświetleń  Kiedy w trzech stanach Ameryki zarządzono ponowne liczenie głosów, żeby zbadać, czy aby na pewno wybory prezydenckie wygrał Donald Trump, a nie ta, która miała je wygrać, czyli Hilaria Clintonowa, kiedy na Kubie umarł Fidel Castro, co to - jak zauważył przewodniczący Komisji Europejskiej Klaudiusz Juncker - "dla wielu był bohaterem" i kiedy z naszego nieszczęśliwego kraju ewakuuje się właśnie spółka Marks & Spencer, być może po to, by ponownie zrobić tu miejsce spółce Marks & Engels, co to próbowała stręczyć nam socjalizmus, a nawet - komunizmus - właśnie kończy swoją krótką i pracowitą wizytę chiński specjalista od finansów Song Hongbing, autor trzytomowej książki "Wojna o pieniądz", w której w sposób przystępny również dla czytelników nie mających specjalistycznego przygotowania, tłumaczy trudne kwestie finansowe.

 • Zwiastuny końca świata

  Felieton  ·  serwis "Prawy.pl" (prawy.pl)  ·  2016-11-30  ·  12122 wyświetleń  Świat się kończy i tylko ci się uratują, którzy dużo piją - twierdził pewien przedwojenny autor. Jak zwykle przesadzał, ale teraz przestroga o końcu świata nabiera niepokojącej aktualności. Co prawda zarządzenie o końcu świata wyznaczonym na 22 grudnia 2012 roku zostało szczęśliwie odwołane i świat istnieje sobie dalej, jak gdyby nigdy nic, ale to mogą być tylko takie pozory. Czesław Miłosz twierdził bowiem, że początek końca świata przejdzie nie zauważony i dopiero kiedy proces będzie już zaawansowany, ludzie zorientują się, co naprawdę się dzieje, ale wtedy będzie już oczywiście za późno. Dlatego taka ważna jest analiza rozmaitych symptomów, bo nigdy nie wiadomo, który z nich jest tym właściwym.

 • Żywa Cerkiew się dekonspiruje

  Felieton  ·  dwumiesięcznik "Polonia Christiana"  ·  2016-11-29  ·  10411 wyświetleń  Słuszny, a przynajmniej obiecujący pomysł, raz rzucony w przestrzeń, prędzej czy później znajdzie swego amatora. Tak właśnie jest w przypadku Żywej Cerkwi, która pojawiła się po rewolucji bolszewickiej w Rosji, kiedy bolszewicy, po rozprawieniu się z kontrrewolucją, zabrali się za pacyfikację Cerkwi Prawosławnej. Kiedy rozpoczęły się prześladowania duchowieństwa, jak spod ziemi pojawiło się mnóstwo zwolenników pójścia z "duchem czasu", podobnie jak uczynił to bohater "Przygód dobrego wojaka Szwejka", feldkurat Otto Katz.

Webcam

webcam

ROZKŁAD JAZDY - przystanek środkowy

MAKARSKA - CAMS

LIDL W SANOKU PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 
Przy ul. Kochanowskiego w Sanoku powstanie pierwszy w mieście Grzegorza sklep sieci Lidla. Po kolejnych Biedronkach, taka placówka będzie bardzo oczekiwana. Klienci potrzebują urozmaicenia asortymentu towaru. Sieć tych sklepów posiada sprawdzonych i solidnych dostawców. Wiele marek jest nie osiągalnych w innych sklepach, a już z pewnością nie we wszechobecnych Biedronkach. Można tu będzie trafić na całkiem ciekawe i atrakcyjne cenowo produkty. Klientów Lidla w naszym powiatowym mieście nie powinno zabraknąć. Dodatkowy atut tych sklepów, to możliwość płacenia kartą płatniczą lub kredytową..
 

Imieniny:

Dziś : Franciszka Ksawerego
Jutro : Barbary Krystiana
Najlepsze życzenia dla solenizantów

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 121 gości 

WSPOMNIENIA Z WAKACJI


EKSPRESEM PRZEZ NEWSY

TRENDY WALUT


Nowosielce.pl
Informujemy, że za treść komentarzy odpowiadają ich autorzy.
Wszelkie prawa zastrzeżone