SHORT NEWS

Nawet Grecja zarżnięta zachodnimi kredytami nie doczekała się takiej debaty w europarlamencie jak Polska. U nas nie idzie już gra o odsetki od zadłużenia, ale o zagarnięcie kraju.
Pogoda - Wirtualna Polska
Pogoda - Wirtualna Polska

ogłoszenia różne

Darmowe ogłoszenia Top.pl

moja kamera

Tu masz dokładny czas, możesz ustawić zegarek

TO I OWO W POLITYCE

Stanisław MICHALKIEWICZ - strona autorska www.michalkiewicz.pl
 • Bratnia pomoc pod figowym listkiem

  Felieton  ·  Radio Maryja  ·  2016-04-28  ·  6663 wyświetleń  Celem jest wysadzenie w powietrze polskiego rządu, a ma to nastąpić w rezultacie ulicznych rozruchów - które w obronie demokracji i praworządności intensywnie trenują oddelegowani do Komitetu Obrony Demokracji zarówno konfidenci, którzy samego jeszcze znali Stalina, jak i ich potomstwo, zwerbowane przez Wojskowe Służby Informacyjne, które za możliwość dalszego pasożytowania na narodzie polskim sprzedadzą się każdemu, no i oczywiście pożyteczni idioci - które będą pretekstem dla zewnętrznej interwencji - "bratniej pomocy".

 • Pokazucha Naszej Złotej Pani

  Komentarz  ·  serwis "Prawy.pl" (prawy.pl)  ·  2016-04-26  ·  12096 wyświetleń  Któż lepiej naprawi zegarek, jeśli nie ten, kto go zepsuł? - mawiał Stefan Kisielewski. Czy jednak ten, kto zepsuł zegarek rzeczywiście potrafi go naprawić? To nie jest takie oczywiste, ale najwyraźniej taka myśl musiała przyświecać Naszej Złotej Pani z Berlina, by w otoczeniu unijnych dworzan pojechać do Turcji, która wielkodusznie zgodziła się uczestniczyć w zacieraniu śladów po popełnionych przez Naszą Złotą Panią głupstwach w sprawie tak zwanych "uchodźców".

 • Niemiecka rekonkwista?

  Komentarz  ·  tygodnik "Goniec" (Toronto)  ·  2016-04-24  ·  20093 wyświetleń  Doprawdy, już nie wiadomo od czego zacząć, więc zacznę od początku. A początek jest taki, że czarny scenariusz dla Polski nabiera właśnie dynamiki. Najwyraźniej Niemcy otrząsnęły się z szoku po zachwianiu swego przywództwa w Europie i podjęły ofensywę, uderzając w najsłabszy punkt oporu, czyli w nasz nieszczęśliwy kraj.

 • Godzina szczerości

  Felieton  ·  tygodnik "Polska Niepodległa"  ·  2016-04-23  ·  13465 wyświetleń  Gdyby nie było posła Stefana Niesiołowskiego, trzeba by koniecznie go wymyślić. Przede wszystkim dlatego, że idioci są szczerzy, a obywatelom nawet w demokracji odrobina szczerości ze strony Umiłowanych Przywódców się należy, przynajmniej od czasu do czasu. Poseł Stefan Niesiołowski oczywiście żadnym idiotą nie jest. Jego szczerość nie wypływa z idiotyzmu, a jeśli nawet - to nie przede wszystkim.

Webcam

webcam

ROZKŁAD JAZDY - przystanek środkowy

MAKARSKA - CAMS

LIDL W SANOKU PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 
Przy ul. Kochanowskiego w Sanoku powstanie pierwszy w mieście Grzegorza sklep sieci Lidla. Po kolejnych Biedronkach, taka placówka będzie bardzo oczekiwana. Klienci potrzebują urozmaicenia asortymentu towaru. Sieć tych sklepów posiada sprawdzonych i solidnych dostawców. Wiele marek jest nie osiągalnych w innych sklepach, a już z pewnością nie we wszechobecnych Biedronkach. Można tu będzie trafić na całkiem ciekawe i atrakcyjne cenowo produkty. Klientów Lidla w naszym powiatowym mieście nie powinno zabraknąć. Dodatkowy atut tych sklepów, to możliwość płacenia kartą płatniczą lub kredytową..
 

Imieniny:

Dziś : Rity Donaty
Jutro : Mariana Katarzyny
Najlepsze życzenia dla solenizantów

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 118 gości 

WSPOMNIENIA Z WAKACJI


EKSPRESEM PRZEZ NEWSY

TRENDY WALUT


Nowosielce.pl
Informujemy, że za treść komentarzy odpowiadają ich autorzy.
Wszelkie prawa zastrzeżone