SHORT NEWS

Część społeczeństwa nie rozumie, że opozycja dla własnych celów i korzyści szafuje pojęciem obrony demokracji i konstytucji. Dlatego nikt konkretnie nie mówi, o co im właściwie chodzi.
Pogoda - Wirtualna Polska
Pogoda - Wirtualna Polska

Tu masz dokładny czas, możesz ustawić zegarek

TO I OWO W POLITYCE

Stanisław MICHALKIEWICZ - strona autorska www.michalkiewicz.pl
 • Egzekucja odłożona

  Komentarz  ·  tygodnik "Goniec" (Toronto)  ·  2016-05-29  ·  5070 wyświetleń  Wydawało się, że przyszła kryska na Matyska tym bardziej, że rząd, ustami swego rzecznika oświadczył, że termin ultimatum jest "zbyt krótki". Kiedy jednak nadszedł ów czarny poniedziałek, w wystąpieniu rzecznika Komisji Europejskiej zamiast twardych pogróżek można było usłyszeć głosy anielskie, że - po pierwsze - nie było żadnego "ultimatum", a tylko takie braterskie przekomarzanie, a po drugie - że właśnie toczy się "konstruktywny dialog". Ponieważ żadna z tak zwanych okoliczności zewnętrznych się przez ten czas nie zmieniła, to musiało stać się coś nadzwyczajnego. Z jakiej przyczyny Komisja Europejska przeszła taką nagłą metamorfozę?

 • Gewałt w obronie żerowiska

  Felieton  ·  tygodnik "Polska Niepodległa"  ·  2016-05-28  ·  8445 wyświetleń  Orban rzeczywiście nie uląkł się hałasów rozmaitych najmitów finansowych grandziarzy i wprawdzie ujada na niego Fundusz Walutowy, ujada Unia Europejska, ujadają Żydzi - ale nie Węgrzy, którzy już dwukrotnie udzielili mu wyborczego poparcia z większością konstytucyjną.

 • Kijem i marchewką

  Felieton  ·  tygodnik "Najwyższy Czas!"  ·  2016-05-27  ·  10665 wyświetleń  Jeśli ktoś nie jest jeszcze zwolennikiem mojej ulubionej teorii spiskowej, to musi być - najłagodniej mówiąc - bardzo mało spostrzegawczy. Przypomnę, że moja ulubiona teoria spiskowa głosi, iż punkt ciężkości władzy w Polsce, jak na początku stanu wojennego przesunął się w stronę bezpieki, tak już tam pozostał aż do dnia dzisiejszego - na dowód czego mamy właśnie II wojnę o inwestyturę - tym razem amerykańską.

 • Oczekując na ultimatum

  Felieton  ·  Radio Maryja  ·  2016-05-26  ·  11020 wyświetleń  Czyż to nie jest prefiguracja pięciodniowego ultimatum, jakie Komisja Europejska przedstawiła naszemu i tak już przecież nieszczęśliwemu krajowi - że jeśli rząd do poniedziałku nie powie, w jaki sposób zamierza udelektować pana prezesa Andrzeja Rzeplińskiego, to Komisja ogłosi swoją druzgocącą opinię i sformułuje kategoryczne zalecenia do wykonania. Aliści w poniedziałek okazało się, że "trwają konsultacje", a rzecznik Komisji Europejskiej oświadczył, że Komisja żadnego "ultimatum" Polsce nie przekazała, że to tylko były takie przyjacielskie przekomarzania. Co się stało?

Webcam

webcam

ROZKŁAD JAZDY - przystanek środkowy

MAKARSKA - CAMS

LIDL W SANOKU PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 11
SłabyŚwietny 
Przy ul. Kochanowskiego w Sanoku powstanie pierwszy w mieście Grzegorza sklep sieci Lidla. Po kolejnych Biedronkach, taka placówka będzie bardzo oczekiwana. Klienci potrzebują urozmaicenia asortymentu towaru. Sieć tych sklepów posiada sprawdzonych i solidnych dostawców. Wiele marek jest nie osiągalnych w innych sklepach, a już z pewnością nie we wszechobecnych Biedronkach. Można tu będzie trafić na całkiem ciekawe i atrakcyjne cenowo produkty. Klientów Lidla w naszym powiatowym mieście nie powinno zabraknąć. Dodatkowy atut tych sklepów, to możliwość płacenia kartą płatniczą lub kredytową..
 

Imieniny:

Dziś : Karola Ferdynanda
Jutro : Anieli
Najlepsze życzenia dla solenizantów

Liczba gości

Naszą witrynę przegląda teraz 182 gości 

WSPOMNIENIA Z WAKACJI


EKSPRESEM PRZEZ NEWSY

TRENDY WALUT


Nowosielce.pl
Informujemy, że za treść komentarzy odpowiadają ich autorzy.
Wszelkie prawa zastrzeżone